4.8
97 відгуків

Доброго дня,Хочу подякувати MAVISTI,що допомогли повернути податки!!!
Все дуже,Класно і швидко.
Податок повернувся в повному обсязі,все як мало бути!
Повернення податку зайняло:загальний термін 3 місяці,після подачі документів всіх документів які були зібрані,і відправленні в Німецьку податкову протягом 2-х місяців податок повернули!
Однозначно,Рекомендую Мавісту як на Повернення Податків,так і Для Проходження Практики За Кордоном !!!
Всім Гарних,та Легких Заробітків…

Ігор
6 Липня, 2020

На вакансію записався ще в березні на період липень-серпень. В результаті за 2 тижні до виїзду мене повідомили про те, що виїзду на цю вакансію не буде через досі невідому для мене причину, оскільки версія менеджера та відповідь на інстаграм сторінці відрізнялися. Не хочу звинувачувати в цьому компанію Mavista, просто застережую майбутніх клієнтів в тому, що гарантії на те, що вони поїдуть в Німеччину не існує! Тому не надійтесь на хороші відгуки, як це зробив я, а краще потурбуйтесь про план Б, бо ситуація в яку я потрапив дуже неприємна.
А зараз хочу коротко розповісти про всі недоліки обслуговування (до виїзду за кордон):
1. Байдуже ставлення менеджера(напевно найбільша проблема):
– короткі незрозумілі відповіді
– очікування цих відповідей до кількох днів (особливо дратувало це відчуття, коли ти відписуєш одразу, а тебе ніби заставляють чекати по кілька годин. Така співбесіда взагалі не в’яжеться)
2. Дизінформація.
-Неможливо зрозуміти яка вакансія доступна
– ціни, умови та інше відрізняються на сайті та на сторінці інстаграм
– інші неспівпадіння інформації
3. Такі дрібниці, як оплата доставки документів на повернення мого завдатку, чи комісія при перерахуванні цього ж завдатку назад за мій рахунок. Ніби копійки – але неприємо.

Володимир
3 Липня, 2020

Привіт) Працював на складі одягу, роботою задоволений. Студентською службою працевлаштування Mavista співпрацюватиму і надалі!

Petro
11 Червня, 2020

Таких подорожей під час канікул, та ще й зимових, можна бажати усім без виключення 😍 Компанія Mavista відкрила для мене Німеччину, в яку я згодом не змогла не закохатися ♥️Архітектура, приємні люди, мелодійна мова (грубість – явний стереотип), цікаві місця, різдвяний ярмарок та святкування Нового Року у неперевершеному Мюнхені – все це гармонійно поєднувалося з роботою в McDonald’s 🍔у невеличкому місті Вайльхайм.
Напевно, всі мріють побачити інсайдер відомого фаст фуду 🍟 і мені з подругою в цьому пощастило. «На роботу як на свято» 💃🏻Саме в такому настрої проходив кожен робочий день. За це я дуже вдячна дружньому колективу та керівництву, яке не перенавантажувало нас роботою та нагороджувало достатньою кількістю вихідних та навіть відпусткою 😄Але, на зарплаті це ніяк не відзначилось, бо з таким легким графіком можна заробити кругленьку суму💶
Жили ми шикарно, у величезному затишному будинку (McHaus) 🏠з колегами з різних країн, а тепер вже й друзями, з якими і досі підтримуємо зв’язок💌
Компанія Mavista зробила нашу поїздку безпечною та неперевершеною. Окреме величезне дякую хочу сказати менеджеру Юлії, яка підтримувала нас протягом усього періоду, приймаючи по 10 дзвінків на день. Точно можу сказати, що це перша, але не остання наша співпраця ♥️♥️♥️

Анастасія
13 Травня, 2020

Всем привет, ездил от компании “Mavista” уже два раза. Последний раз был в Мюнхене на складе одежды, все в принципе было хорошо работа легкая и временами очень даже веселая. Работали стабильно минимум 8ч в день желающие оставались на 10. Компания она из лучших так как заранее можно было узнать все нюансы и отвечали на все вопросы довольно честно и своевременно. Это хороший шанс не просиживать своё драгоценное время на парах на которых набирают знания единицы, а попутешествовать, поднять уровень знания языка , изучить новые местности и известные места и при этом ещё и подзаработать денег на личные нужды. С большым удовольствием поеду ещё пока идут студенческими годы. Если есть какие-то вопросы пишите мне в Инстаграме: @oleh_stupka отвечу на многие вопросы и расскажу о подводных камнях и возможностях сэкономить в Германии.

Олег
3 Травня, 2020

За допомогою компанії Мавіста мені випав чудовий шанс працювати взимку в Німечинні, у місті Вальгайм ,в McDonald’s.Це був неймовірний досвід, за який ми з моєю подругою дуже вдячні компанії. По-перше – професіоналізм. Мавіста зробила все ідеально, сумнівів з приводу оформлення документів взагалі не було. По-друге – чудовий колектив і зворотний зв’язок. Навіть перебуваючи у Німеччині, компанія підтримувала з нами зв’язок. Я отримувала відповіді на абсолютно всі питання і залишилася задоволена.
Сама робота була зовсім не складною, а навпаки, кожен день хотілося більше працювати, адже весь цей процес був в кайф. Вихідних було достатньо, а одже і достатньо часу для відпочинку, подорожей та прогулянок містом. Нам пощастило працювати у дружному колективі і жити у великому затишному будинку в милому і тихому районі міста. Після цієї поїздки залишилося багато теплих спогадів і нереальних моментів, які хотілося б прожити ще раз.
Тому, рекомендую компанію Мавіста, вони зробили цю зиму найкращою в нашому житті!

Дар'я
27 Квітня, 2020

Їздив в Мюнхен на вакансію на склад одягу, робота не важка, можна було брати додаткові години і додаткові робочі дні.
На рахунок житла: все було чисто і відносно адекватну ціну. З мінусів було те, що далеко добиратись на роботу. Проте транспорт їздив цілодобово, тому не смертельно.
Протягом всього перебування в Німеччині Мавіста підтримувала зв’язок і намагалась вирішувати всі питання. Зараз допомагають повернути податок за роботу. Тому рекомендую👌🏻

Дмитро
24 Квітня, 2020

Їздила на вакансію сортові цехи від компанії Mavista, поїздкою задоволена. Умови праці хороші, проживання теж. Дякую компанії за можливість відвідати нові країни та отримати цікавий досвід і нові знайомства.

Юлія
23 Березня, 2020

Враження від поїздки чудові! Завдяки компанії Mavista в мене була змога побачити Німеччину зсередини, проникнутися її культурою, традиціями, підтягнути свій рівень німецької, подорожувати майже кожні вихідні, і, як додаток, непогано підзаробити. Хто вагається їхати чи не їхати, то моя вам порада – однозначно їдьте. Це чудовий досвід, і якщо б я була ще студенткою, то обов’язково повторила б таку поїздку ще не один раз!

Христина
22 Березня, 2020

Влітку працювала в Німеччині завдяки компанії Мавіста . Чому дуже рада, тому що це не лише можливість заробити кошти, але й познайомитись з новою культурою та завести багато знайомих, як українців так і інших національностей, ну і звісно ж подорожі, які ми влаштовували собі чи не кожні вихідні!)
Також хочу дуже подякувати менеджерам, які завжди привітно та зрозуміло відповідали на усі запитання, які виникали під час подання документів, а також за швидкість роботи ( мої документи були зроблені за 1,5-2 тижні)
І навіть, уже перебуваючи в Німеччині Мавіста підтримувала з нами зв’язок, що було неймовірно приємно!

Яна
18 Березня, 2020

Літом 2019 року я із своїми подругами була на складі одягу. Велика подяка менеджеру Марії, за те що допомогала і підтримувала.
Це була робота, про яку можна було тільки мріяти, а вона ще й оцінювалась хорошою зарплатою ♥️
Рівень німецької під час перебування у Німеччині збільшився у 3 рази. Навчилась працювати у команді. Team 2 am besten🔥
Завдяки компанія Мавіста я знайшла багато нових друзів, з якими спілкуюсь й досі.
Впевнено пишу, що їхала б ще, але зараз роблю Ausbildung через цю компанію. З нетерпінням чекаю успіху у співбесіді з роботодавцем.
Дякую, що ви є ♥️💜♥️

Anna
17 Березня, 2020

Вже два роки співррацюю з компанією MAVISTA.😊Кожного разу коли був Німеччині задоволенй роботою це гарна можливість підзаробити на канікулах. Дуже задоволений колективом рокомендую.👍👍

Олег
28 Лютого, 2020

Привіт) Їздив з допомогою Mavista у Мюнхен на склад одягу. Всім задоволений. Хороша , та не важка робота , хороші умови проживання. Усім рекомендую!!!

Володимир
27 Лютого, 2020

Привіт) Осінню їздила на склад одягу в Мюнхен від Мавісти. До цього двічі була в Німеччині від інших компаній і можу з впевненістю сказати, що Мавіста це найкраща компанія. Робота була дуже легка, швидко знайшли мову з іншими працівниками, умови проживання хороші, мали можливість подорожувати. Якщо ви ще думаєте їхати чи ні, то не вагайтесь і не марнуйте час, а їдьте))))

Міла
26 Лютого, 2020

Привіт.Я двічі була у Німеччині .Вперше я працювала в м Дрезден на вакансії Сортувальний цех. Вдруге -Склад одягу, що в м Мюнхен.Я впевнена на 100 відсотків, що поїду ще . Мені дуже сподобалось. Я всім знайомим та друзям рекомендую MAVISTA. Дякую , що ви є!!!!

Марина
23 Лютого, 2020

Всім привіт. Влітку я на 2 місяці завдяки компанії “мавіста” їздила на роботу до Німеччини, а саме в макдональдс, який знаходиться недалеко від Мюнхена. Зустріли нас дуже привітно, колектив був веселий і ми з першого дня знайшли зі всіма спільну мову. Переважно в нас було 2 вихідних, тому ми мали можливість не тільки працювати, але й подорожувати. Ми відвідали Мюнхен і Баварські Альпи (побували на найвищій горі Німеччини Zugspitze). Співпрацею з “мавіста” я задоволена, дівчата швидко і якісно підготували документи і підтримували під час поїздки. Цього літа я планую вдруге поїхати на роботу і обов’язково скористаюся послугами “мавісти”

Настя
17 Лютого, 2020

Всім привіт
Я вже в третє подорожую до німеччини завдяки компанії Мавіста. І скажу вам, я ніразу не пошкодував. Умови роботи шикарні, працівники компанії привітні, одним словом їдьте не вагайтесь!!!!

Ваня
17 Лютого, 2020

Привіт всім
Я вже в третє подорожую від компанії Mavista. І скажу вам, я ніразу не пошкодував. Умови праці шикарні, працівники компанії привітні, одним словом їдьте не вагайтесь!!!

Ваня
17 Лютого, 2020

З вересня по грудень працював на складі одягу у Мюнхені, це був незабутньо, хороший досвід, можливість побачити іншу краіну, пізнати її з середини, робота на складі була не важкою, як для студента заробити можна непогано, були деякі нюанси, але вони всі вирішуються. Рекомендую Мавісту) варто їхати саме від них, зробити перший крок на зустріч своїм мріям, головне не боятися)

Назар
17 Лютого, 2020

Я їздила на роботу в Макдональдс у містечко Ландсберг з подругами влітку 2019. Вакансія дуже класна, нам сподобалося. Багато всього навчилися, значно покращили рівень мови, також вдалося багато де побувати в Європі. Щоправда, графік для всіх не завжди співпадав однаковий, але це було не дуже суттєво.
Загалом, робота дуже цікава, адже постійно працюєш з людьми і маєш практику живої мови.
А також, можу рекомендувати Мавісту , тому що, на мою думку, вона є найкращою фірмою з надання таких послуг для студентів на ринку.

Зварун Ірина
17 Лютого, 2020

Їздив від вашої компанії на вакансію Склад одягу, Мюнхен.
Хочу виразити щиру вдячність всім працівникам та компанії за надану можливість та якість ваших послуг. Організація – відмінна, все вчасно та відповідально. Щиро дякую вам та сміло радитиму вас друзям!

Костянтин
16 Лютого, 2020

Найкраща компанія працевлаштування студентів в Україні , приємний персонал який якісно і швидко виконує всі оформлення документів . Рекомендую однозначно👍

Андрій
15 Лютого, 2020

З липня по вересень 2019 року я працювала у МакДональдз у місті Вальгайм, це близько 50км від Мюнхена. Загалом все дуже сподобалось: красиве містечко, робота не тяжка, у дружному інтернаціональному колективі, умови проживання- відмінні у великому будинку, у кімнаті нас було двоє, працювали по 6, 8 або 9 годин, з обідньою перервою 30хв, в тиждень близко 2 вихідних, була можливість на додаткові робочі дні, а отже і додатковий заробіток, основним бонусом були подорожі до Мюнхена, німецьких Альп, і найцікавіше – головний фестиваль Німеччини -Октоберфест. Тому сміливо раджу Мавісту всім хто хоче цікаво провести канікули та підзаробити)

Оксана
14 Лютого, 2020

Доброго дня. Всім рекомендую поїхати в німечину саме через цю фірму. Я менулого літа і мені все сподобалося і планую поїхати ще туди. Робота досить хороша умови проживання теж досить непогані. На роботі до тебе ставляться добре. А на вихідних можна поїхати в різні міста на екскурсію

Мар'ян
14 Лютого, 2020

Оформление заняло месяца полтора, не быстро ни медленно, после чего вывели нас на работу на пик тавер, в Мюнхене, собирать со сканером вещи. Жили в хостеле недалеко от станции Берг ам Лайм, добирались на електричке на работу. Работали неделя с утра, неделя с обеда, отношение руководства к студентам на 5+, сама работа очень легкая, ходишь собираешь вещи в ящики, не хватает только коктейля с зонтиком. С минусов только то что нельзя ходить в наушниках, иначе отправят домой, с этим строго, без них заканчиваются уже мысли, ходишь как зомби)
В след. году обязательно вернемся. С плюсов еще отмечу, что можно написать заявление на упрощенку по налогам и будешь получать еще больше зп, также возврат всех налогов по приезду в Украину ну и саму страну нельзя не отметить как громадный плюс с баварским билетом)

Серго
13 Січня, 2020

Дуже не задоволена компанією. Ще в листопаді зареєструвалися на вакансію, подали всі документи, оплатити і чекали виїзду. Мали поїхати 5 січня, дозвіл з Німеччини вже був і за декілька днів до виїзду нам повідомили, що ми їдемо в інший день, в який – не сказали. Потім жоден менеджер не відповідав на повідомлення і дзвінки. Вже 10 січня нам нарешті відповили і сказали, що дати виїзду невідомі. Я зі своїми друзями дуже хотіли поїхати, вже відклали всі плани, сиділи на валізах і чекали. Щира рекомендація не покладатися на Мавіста на всі 100%. Бо комусь повезе і він поїде, а хтось буде сидіти і чекати.

Катерина
13 Січня, 2020

Декілька тижнів як повернулись з Німеччини, працювали на складі одягу (Мюнхен), дуже задоволені роботою)
Колектив прийняв нас дуже привітно, робота була не важкою, а саме головне те, що лишається багато вільного часу)
Дякуємо Мавісті за таку можливість, надіємось що скоро повернемось знову)

Яна
13 Січня, 2020

Однозначно рекомендую Мавісту)
Їздила на склад одягу (Мюнхен), робота не важка, час проходив швидко, колектив нас прийняв дуже привітно, залишається достатньо вільного часу. Зарплата була виплачена вчасно, умови житла були дуже класні)
Кошти Мавістою були також повернуті, ще не раз буду користуватись Вашими послугами, дякую за таку можливість)

Яна
13 Січня, 2020

Співпрацювати із Mavista – одне задовлення! В офісі приємно і затишно. Загалом команда дівчаток нагадує квітучий сад

Інна
4 Січня, 2020

Дякую Мавісті за такий чудовий Experience. Працювала на складі з одягом в самому Мюнхені . Робота не складна ,встигала ще й подорожувати . Команда Мавісти весь час була на зв’язку і підтримувала нас.

Дана
4 Січня, 2020

Привіт-привіт!😊
Нещодавно скористалась послугою « повернення податків» цієї компанії.
Під час процесу не було жодних зауважень та проблем. Кошти були повернені у визна
чені терміни.
Сервіс на висоті!
Рекомендую.

Катерина
4 Січня, 2020

Всім рекомендую компанію Mavista, яка надає якісну підтримку протягом всього часу співпраці. Робота не важка, роботодавець йде на контакт, прислухається до всіх побажань, головне бажання працювати) Протягом поїздки ніяких нюансів не виникало, умови проживанні хороші, заробітню плату виплачують вчасно. Всім рекомендую поїхати і не вагатись, тому що це нові знайомства, емоції, європейські зп, подорожі та багато іншого,

Вікторія
4 Січня, 2020

Мій хлопець зараз починає співпрацювати з вашою компанією. Чули багато гарних відгуків тому обрали саме Вас. Підібрав вакансію, заповнює всі документи та оплачує послуги. Він новачок, це ні разу не брав участі в практичному стажуванні, але я вже неодноразово працювала в Німеччині та інших країнах тому добре розумію всі формальності та весь процес від консультування до успішного повернення з практики.
Щодо консультаційних послуг, які ви надаєте…Одна з ваших основних задач- надати повну інформацію щодо вакансії. У вас чудові файли з інструкціями, все зрозуміло і доступно, а от все що стосується прямого спілкування з менеджером просто ЖАХ. Я не знаю як назвати цей процес який називається “консультаційні послуги». Це просто якась каша- малаша. Ми задаємо питання- отримуємо аби яку відповідь. Перепитуємо знову – у відповідь те саме. Йому скидають помилкові реквізити і не перевіряють і ще багато-багато інших неточностей та непорозумінь. Складається враження що Ви робите це аби як і Вам байдуже.

Юлія
4 Січня, 2020

Повернувшись з Німеччини,згадуються тільки приємні спогади. Майже кожних вихідних ми кудись їздили відвідували нові місця. Плюсом є те, що проживаєте ви з студентами з України тобто нові знайомства і якась допомога чи порада завжди є.І це круто. Що до роботи то тут як повезе, але в більшості це на складі одягу збирати речі, робота не важка, але трошки скучна. Ще доїзд теж як лотерея Ви можете на роботу йти 15 хв. А можете добиратись більше години,але думаю тут від Мавісти не залежить. Що до заробітку то доволі не погано виходить. Навіть якщо будете працювати 5 днів на тиждень. Однозначно рекомендую Мавісту.Нас привезли під сам хостел. Тобто не було ступору як добиратись куди їхати. Але Ви маєте розуміти, що нюансів є теж багато, але вони є всюди. До прикладу, що можуть звільнити,але Вас переведуть на інший склад,і все буде добре. Але знову ж це не залежить від Мавісти а від Німців)))))впринципі все вирішується. Але в кінцевому результаті все буде ок.

Ольга
4 Січня, 2020

Всім привіт) Після тривалого пошуку надійної компанії, нарешті знайшли Мавісту. Компанія надає підтримку протягом всього оформлення документів і аж до повернення додому. Всі у кого ще є якісь сумніви, потрібно залишити їх, адже Мавіста одна з найкращих компаній з професійною командою.

Сергій
11 Грудня, 2019

Всім привіт) Нещодавно приїхала з Німеччини де працювала на складі одягу в Мюнхені, робота була не важка(розкладала та сканувала одяг). У вихідні дні мала змогу відвідати багато цікавих місць. Зокрема, побувала на всесвітньому святі пива Октоберфесті, побачила лебединий замок Ношвайштайн та з’їздила в австрійське містечко. Тож, це хороший досвід, який запам’ятається на все життя.

Вікторія
6 Грудня, 2019

Цього літа їздила на роботу в Німеччину через цю компанію. Працювала місяць на складі одягу. Робота не важка , для мене була цікава. Часу після неї для відпочинку залишалося достатньо для відпочинку і інших справ. Часто після роботи встигали їздити гуляти по самому Мюнхені, відвідувати цікаві місця.
На вихідних ми з друзями збиралися і їздили по Баварії та Європі. Так за місяць побувала не лише в Німеччині, а й в Австрії(Зальцбург), Швейцарії ( Цюрих).
Жили в будиночку разом з іншими українськими студентами ( у нас було 4 в кімнаті). Умови хороші, вода гаряча є, а власники будинку вдали посуд та інші необхідні побутові речі.
Нюанси були лише з виплатою заробітної плати, бо до кінця ніхто не міг повідомити всі подробиці системи і інформацію про податки. Але заробітну плату виплатили на карту наступного місяця.
Загалом поїздкою задоволена і можу радити Мавісту у даній сфері.

Наталія
19 Жовтня, 2019

Цього літа випала нагода поїхати на роботу в Мюнхен. Робота на складі виявилась не тяжкою, а заробітня плата як для студента дуже хорошою. Вдале географічне положення міста дало змогу відвідати безліч цікавих місць як в самій Баварії, так і в сусідніх країнах(Австрія, Словаччина). Неймовірний досвід та спогади.

Вікторія
19 Жовтня, 2019

Я перший раз був закордоном на роботі, працював на фермі збирав фрукти (сливи, черешні, яблука), їхав без знання мови. На роботі було багато українських студентів які теж приїхали через компанію MAVISTA, і з якими я подружився. Шеф говорив на польській мові але розумів і українську, і ті хто нами кирували теж. Мені все дуже сподобалось, я відвідав багато красивих місць. Дякую компанії MAVISTA, і рекомендую всім компанію MAVISTA.

Олег
14 Жовтня, 2019

Я дуже задоволений поїздкою, це було не забутньо. Не поганий заробіток як для студента. Рекомендую вашу організацію, не варто боятися їхати в Німечинну.

Богдан
14 Жовтня, 2019

Всім привіт) Я із своїм хлопцем зараз перебуваєм в Мюнхені! Поїхали на роботу в Німеччину завдяки компанії “Mavista”. Працюєм на складі одягу . В загальному роботою задоволені! Вільний від роботи час ми гуляємо, відвідуєм цікаві місця! Нам пощастило побувати на Октоберфесті, відвідати всім відомий Діснеївський замок, Альянц арену, різні музеї і ще багато чого різного та цікавого! Поки що все добре, та поїздкою задоволені! Звичайно певні нюанси є, але вони вирішуються! Хто хоче їхати, обов’язково їдьте, та захопіть із собою рідну людину( друга, подруга, сестру) так,справді легше!

Оля
14 Жовтня, 2019

Було все дуже круто, деякі нюанси не сподобались, але це було незабутньо, нові знайомства, нові люди і цей прекрасний німецький колорит😍
Дуже сподобався Мюнхен
Вже з нетерпінням чекаю наступного літа, щоб поїхати знову😌
Дякую вам компанія “Мавіста” за такий шанс!

Андрій
13 Жовтня, 2019

Все було дуже класно) звісно було важко адаптуватися до нових умов життя, але враховуючи те, що я їхала з подругами, я швидко звикла) робота не важка) а головне, хороша зарплата) на початку роботи виник конфлікт з роботодавцем з приводу інтернету , але компанія допомогла нам вирішити цю проблему) всі умови, вказані в контракті, були виконані)
я рада, що звернулася до компанії MAVISTA)) при можливості поїду ще раз))

Світлана
13 Жовтня, 2019

Загалом поїздкою я дуже задоволена. Робота була досить легкою. Німеччина дуже красива і цікава. А наш шеф дуже веселий та доброзичливий. Але сам процес вибору роботи і спілкування з працівниками Мавісти були не дуже приємними. Нам дуже багато разів змінювали ваканцію, хоча ми вже, ніби, мали узгоджену вакансію. Це дуже спантеличувало і злило, адже перша вакансія, про яку ми домовились була обрана в перших числах березня, але якось сталось так, що за тиждень до 1 червня (коли ми вже мали би їхати кудись) ми були взагалі без вакансії. А загалом вакансій, про які ми ніби “точно” домовлялись було десь 3-4. Хотілось би більше відповідальності і чіткості від працівників Мавісти. Але сама поїздка була дуже класна і ми дуже задоволені, що все ж поїхали.

Анна
13 Жовтня, 2019

Я дуже хотів потрапити за кордон особливо в Німеччину і завдяки компанії Mavista моя мрія втілилася в життя я потрапив на чудову роботу на фермі. Також я зміг потрапити на чудовий фестиваль пива Октоберфест це було просто прекрасно. Тому я рекомендую кожному скористатися послугами компанії Mavista побачити світ і підзаробити грошенят.

Андрій
9 Жовтня, 2019

Рекомендую усім компанію Mavista)
Це була моя перша поїздка в Німеччину, якою я дуже задоволений. Працював я на птахофермі і дуже задоволений умовами праці. Робота не важка і добре оплачувана. Роботавці дуже хороші люди, які завжди допоможуть у будь-якій ситуації. Їхав я без знань мови, але там працювали люди з різних країн Європи ( були також і російськомовні), що дуже допомагали. Дякую компанії Mavista, що дали таку можливість подорожувати Німеччиною і заробити)

Володимир
3 Жовтня, 2019

Сьогодні знайти справжню відповідальну агенцію по працевлаштуванню дуже важко, особисто я довго шукала саме тих хто зможе допомогти. Дякую компанії Мавіста за допомогу в працевлаштуванні в Німеччині. Організація документів і пошук роботи мене приємно здивувала. Саме їм можна довіритись на всі 100%. Це чудова можливість заробити гроші і подорожувати країною. Всім студентам рекомендую їхати через цю компанію і в жодному разі не вагатися.

Марія
29 Вересня, 2019

Однозначно рекомендую компанію Mavista. Цього літа відбулась моя третя поїздка в Німеччину, і з кожним разом я потрапляв на все кращі вакансії. Остання моя поїздка була на птахоферму, на три місяці, якою я повністю задоволений- умовами, оплатою та й всім загалом. Роботодавці дуже хороші люди, які допоможуть при будь якій проблемі. Завдяки цій і попередній вакансіям я зміг отримати багато нових вражень, і здійснити декілька незабутніх подорожей Німеччиною. Відвідати такі міста як Дрезден, Мюнхен. Потрапив на найбільший пивний фестиваль в світі – Октоберфест.

Роман
29 Вересня, 2019

Цього року ми з подругою вирішили провести літо в Німеччині, скориставшись послугами компанії “Мавіста”. Зараз, коли наша поїздка завершилася, можу з впевненістю сказати, що ми не помилилися з вибором. Завдяки компанії “Мавіста” ми провели 2 незабутні місяці на півночі Німеччини, маючи змогу не лише заробити гроші, а й отримати чимало позитивних емоцій. Отож, як це було. Перш за все, у пошуку роботи для нас найголовнішим було, щоб ми працювали разом і менеджери “Мавісти” з розумінням поставилися до цього і підібрали для нас ідеальний варіант. Далі ми почали збирати пакет документів, зробити це було нескладно завдяки найдетальнішим інструкціям менеджерів. І от, вакансія обрана, пакет документів сформовано, трохи очікування і ми вже сидимо в автобусі Львів-Росток. Великим плюсом є те, що “Мавіста” постійно підтримує зв’язок з студентами закордоном і за потреби менеджери оперативно вирішують всі незручності.
За ці два місяці ми познайомилися з багатьма чудовими людьми, за якими зараз дуже сумуємо. Також ми відвідали багато мальовничих місць, зокрема міста Вісмар і Росток, які вражають архітектурою, а також неймовірно гарне узбережжя Балтійського моря. Отож, якщо ви досі думаєте варто чи ні, відповідь – варто. Це не просто сезонна робота, це цінний досвід та спогади на все життя. Не втрачайте свій шанс провести канікули незабутньо, обирайте вакансію, збирайте речі, а про все інше подбає команда професіоналів “Мавіста”.

Мирослава
29 Вересня, 2019

Як я знайшла роботу в Німеччині?
(саме це запитання мені задали велика кількість людей)
Почну з того ,що закордон я хотіла дуже давно і колись навіть проходила співбесіду в Дубаї на англійській ,но тоді багато чого пішло не так🤦‍♀️
.
Тепер щодо Німеччини ,я просто сиділа в інстаграмі і в когось з блогерів я побачила чергову рекламу про компанію,яка займається студентськими працевлаштуваннями @mavista_study ,я перейшла за посиланням ,побачила реально задоволених студентів і просто заради інтересу запитала чи діє ця програма на студентів заочної форми навчання,мені відповіли за кілька хвилин.
.
Кинули всі можливі вакансії,подзвонили ,розповіли про всі деталі,і тоді ми почали займатись документами,виникали нюанси з університетом,але добре,що все вирішили.
.
Потім момент ,за який я переживала найбільше-мені треба було пройти 2 співбесіди англійською,першу-з менеджером з цієї компанії ,а другу з дівчинкою з Німеччини ,яка є менеджером з працевлаштування тут.Пройшла😃👍
.
Вони відправили мої документи в німецьку службу працевлаштування і треба було чекати на дозвіл,це було більше місяця,я питала чи нема ще через день в них,вони спокійно відповідали😂
І тут в середу вони пишуть :” дозвіл в нас,в неділю виїзд”,я така:” супер,я якраз офіційно працевлаштована і не зможу так швидко”,але все пішло як треба і в неділю я таки поїхала,от і все🤷‍♀️

Діана
4 Вересня, 2019

Перший раз користувалась послугами компанії Мавіста, і не залишилась розчарованою. Так всюди бувають свої нюанси, але це лише дрібниці коли ти маєш можливість пожити і попрацювати в Мюнхені 2 місяці так ще й подорожувати до інших країн. Дуже вам дякую, адже ви зробили моє літо незабутнім і повним позитивних емоцій. Ви дали можливість не лише добре підзаробити, але й отримати хороший життєвий досвід. Я сподіваюсь це не остання моя поїздка від вас❣️

Марта
4 Вересня, 2019

Нарешті знайшла час написати відгук. Вперше користувалась вашими послугами і залишилась дуже задоволеною. Хочу щиро подякувати, адже результат навіть перевершив мої очікування. Усі умови договору були дотримані. Хочу відзначити високий рівень організації компанії, від самого початку співпраці усе йшло гладко та без жодних проблем. Щиро рекомендуватиму вас усім знайомим, адже завдяки Mavista я мала змогу два місяці жити у центрі Берліну, поєднувати роботу із курсами німецької, подорожами та яскравим нічним життям. Ви-найкращі❤️

Анастасія
2 Вересня, 2019

Ми вже приїхали додому, робота в цілому хоч і була з труднощами але все добре. Персонал дуже привітний та доброзичливий, часто допомагали. Місто Росток – це одне з найспокійніших міст, які я коли небудь відвідував. Дякую вам за цю роботу та взагалі можливість відвідати Німеччину.

2 Вересня, 2019

Дрезден, Дона, “Мамо, я їду на заробітки в Німеччину 🇩🇪”. Якщо починати,то тільки так. Пам’ятаю мамині сльози,дідове ранкове “Гутен морген” 😆, багато людей, які чекають на автобус,хлопця,що до всіх підходив, здоровкався і сказав до мами “Ти тоже їдеш? 😆” Я вже тоді подумала,що сумно не буде. 👌Далі коротко про головне:приїзд, заселення, три дні відпочинку, черешня, німці,”Цу кляйн”, “Шайзе”, Дрезден,батраки 😎 Підйом о 3 ночі, “задовбала та черешня, а потім і вишня , але ладно”. Синя довга футболка,” жидівка” 🤫, Зіггі🇩🇪💜, 🚐”течик”. Десь там промайнула ота межа між”я хочу вже додому” і “я не їду з Німеччини😭”. Знала, що цей пост я напишу, коли приїду додому,коли вже буде кінець батрацького життя(хоча, 🤫я так не думаю).Ця поїздка мала дві різні сторони свого призначення, але я отримала певний життєвий досвід, хороших друзів, надіюсь, 😊і” ввиділа м трохи того світу” 🌏. Позначати батраків не буду, але знайте що вже сумую за батрацьким життям 🦄🇩🇪🇺🇦
Ну і,звісно,дякую @mavista_study за цю можливість. ❤️

Леся
21 Серпня, 2019

Цього літа , завдяки компанії mavista мала можливість 2,5 місяці жити в Німеччині. Я не тільки заробила достатньо грошей але і зустріла нових друзів. У Німеччині в мене був конфлікт з роботодавцем але вони допомогли все вирішити . Я дуже вдячна за таку можливість , все було дуже організовано . Я мала можливість подорожувати , куштувати різні страви, покращити не тільки німецьку, але і англійську мови . Жодного разу не пошкодувала, що ризикнула)

Олександра
21 Серпня, 2019

Best holidays ever.
Это самое яркое лето. Я познакомилась с замечательными людьми, попробовала много всяких новых вкусняшек, повидала места невиданной красоты. Я научилась использовать баварский акцент и теперь точно знаю как называть магазин EDEKA. Я увидела столько улыбок и искренней доброты. Я просто в восторге от того что Мюнхен принял меня в такие тёплые объятия и хотя бывало мокро и сыро, я не о погоде. Спасибо @mavista_study за такие крутые возможности. Не знаю кто как, но я довольна. Ни капли сожаления и сомнений в том что я всё делаю правильно. Я так чувствую.

Вікторія
21 Серпня, 2019

З компанією Мавіста я почав співпрацю ще з самого мені здається її заснування. І поїздок в мене було не мало бо вибір практик і роботи в них великий. До мене часто писали люди цікавились що собою представляє ця фірма і єдине що я завжди всім казав ця фірма з найкращих. Чому ? Тому що вас відвезуть на місце практики, зустрінуть і поселять за вас переживають дзвонять і пишуть вам. Ви відчуваєте себе цінною людиною для них. На рахунок роботи я можу сказати що фірма завжди буде за вас. Якщо якісь у вас проблеми чи з здоров’ям чи не має можливості продовжити практику чи проблеми на самій роботі то вони вам поможуть і вирішять любу проблему. Чи варто їхати ? Я б сказав дуже варто, оскільки ви побачите прекрасну країну, зустрінете безліч людей і відчуєте яке це справжнє Німецьке пиво 😁. І хочу додати що я дуже задоволений співпрацею з компанією Мавіста і раджу вам хочаб раз пережити ці моменти і ці не забуті враження від прогулянок по вуличках Німеччини чи по скелям Саксонії і по прекрасній набережній Дрездена. Всім щасти і користуйтесь можливостями оскільки вони в нашому житті не даються так часто.

Тарас
6 Серпня, 2019

Всім привіт. Я студент ХДАУ. Мені пощастило поїхати через компанію Mavista вже вдруге, організацією дуже задоволений. Перший раз працював в цеху. Другий поїхав на полуницю в господарство Spooshof, що неподалік Дюссельдорфу, у місці Кемпен. Українці в господарстві перший раз, але фермер був нами дуже задоволений. Деяких навіть хоче бачити на наступний сезон. Для людей які приїхали заробити, роботи дуже багато, обов’язково потрібно пам’ятати що вся робота на полі важка, і до цього треба бути готовим. Взагалі робота в господарстві мені була дуже приємна, я задоволений і роботою і заробітком в цілому. Для тих хто ще думає, їдьте, не марнуйте свій студенський час, отримайте нові враження, знайомства, та непоганий заробіток. Дякую кампанії Mavista!

Андрій
6 Серпня, 2019

Всім привіт. Цього літа я завдяки компанії mavista поїхала на роботу в Німеччину. І я жодного разу не пошкодувала. Робота чудова, дружній колектив. Сусіди в будинку в нас теж дуже хороші. Минулих вихідних були в Мюнхені і запланували ще багато поїздок. Тому, якщо ще хтось вагається, чи їхати на роботу, то я вам раджу їхати. Найкраще літо вам гарантовано😊

Настя
5 Серпня, 2019

Якщо ти студент і не маєш бажання  провести своє літо в дома, а хочеш щось цікаве та наймовірне тоді тобі  обов’язково протрібно звернутись до компанії МАВІСТА!!! Усі необхідні документи, місце роботи, проживання- вони організують все.   Я працюю офіціантом у італійському ресторані у місті Дрезден. Це супер можливість удосконалити мову, познайомитись з багатьма новими людьми та побачити багато цікавого. Тому поки ти ще думаєш чи варто їхати, а ми вже проводимо свої незабутні канікули у Німеччині😉😏

Яна
5 Серпня, 2019

Мене звати Богдан. Навчаюся у ЛНАУ, де мені компанія мавіста допомогла поїхати за кордон а саме в Німеччину. Я не шкодую що не поїхав і хочеться сказати велике дякую цій компанії, мені все дуже сподобалося а особливо ставлення до мене, відповідальність, допомога коли вона була потрібною. Словом ця компанія дуже хороша, і я через кілька днів їду знову в Німеччину і знову ж таки дякуючи компанії Мавіста. Хочу звернутися до тих хто вагається: не вагайтеся! Є можливість поїхати – їдьте!! Компанія Мавіста вам в цьому допоможе.))

Богдан
5 Серпня, 2019

Задоволений поїздкою, робота була чудова, проживання також на хорошому рівні, працівники компанії привітні та відзивчиві і готові йти на зустріч. Вдячний за можливість побувати у Німеччині !)

Мар’ян
5 Серпня, 2019

Дякую компанії Mavista за підбір вакансії, в мене вона дуже класна, я всім задоволена. Хороші роботодавці, працівники, робота не дуже важка, житло та харчування – супер! Є можливість подорожувати по Баварії, і не тільки, а також покращити німецьку. Mavista – компанія надійна, з документами, квитками, страхівкою все буде гаразд, тож можете сміло співпрацювати з Mavista)

Соломія
5 Серпня, 2019

Привіт всім ! Я працюю через компанію “Mavista”неподалік міста Дрезден друге літо поспіль. Робота полягає у зборі ягід (черешня і вишня ). Умови проживання хороші живимо у п’ятьох з друзями в кімнаті . Зарплату і аванс видають вчасно все як прописано у договорі! Під час практики відвідав декілька цікавих місць ! Всім студентам однозначно рекомендую їхати через цю компанію це буде незабутній досвід для кожного)))

Олег
5 Серпня, 2019

Всім привіт, мене звуть Олександр, я навчаюсь у ХДАУ, на третьому курсі мені випала можливість поїхати за кордон. Компанія Мавіста допомогла мені з вибором вакансії та відправила мене в Німеччину , протягом всього часу який я знаходився за кордоном, ми працювали, відпочивали та подорожували гарною країною. В Дрездені нас зустрів куратор Олексій, він нам допоміг добратися до гуртожитку, розповів всі робочі та життєві аспекти, за що ми йому дуже вдячні. Наша робота полягала в сортуванні яблук. Робота фізично не важка, працювали ми 7-8 годин в день, після закінчення зміни ми ходили в магазин, та займалися своїми справами. Після закінчення терміну практики я дуже не хотів їхати додому. Цієї осені я планую знову поїхати за кордон через компанію Мавіста. І якщо ти ще вагаєшся чи варто їхати в незнайому країну, то я як людина яка навіть не знала німецької мови раджу тобі їхати прямо зараз і не вагатись.

Олександр
1 Серпня, 2019

Дякую компанії Mavista за можливість побувати в Німеччині, познайомитися з новими людьми, а головне покращити свою німецьку. Студентам, які бажають спробувати щось нове і вірять в свої сили, рекомендую звернутись до цієї фірми, а все інше вони зроблять за вас.

Ірина
1 Серпня, 2019

Усім привіт✋
Хочу поділитися враженнями від поїздки у Німеччину через компанію Мавіста .Це дуже гарна можливість заробити не малу суму грошей ,підтягнути рівень німецької ,відвідати багато цікавих місць та познайомитися з надзвичайно цікавими людьми.
Я разом із моєю подругою працювали офіціантами в готелі неподалік від Мюнхена ,робота була не важкою,колектив дружній та розуміючий ,харчування та проживання на вищому рівні.
Тому хочу подякувати Мавісті за чудові проведені літні дні у затишному німецькому містечку😊😊😊,а Вам не втрачати такої можливості ,бо це справді круто!!!

Христина
26 Липня, 2019

Провести ціле своє літо за кордоном,мати можливість відвідати цікаві місця і при цьому ще й добре заробити – це просто мрія кожного студента,але завдяки Мавісті вона стає реальністю.Мене завжди приваблювала Німеччина,її культура та чіткість у всьому,саме тому я вступила на німецьку філологію.Можливість практики у цій країні стала для мене чудовим шансом покращити свою німецьку.Я поїхала із своєю одногрупницею на ваканцію у ресторан при готелі.У нас зручний графік,дружній колектив,велика і затишна кімната (вона знаходиться у готелі ,тому це дуже зручно)+інтернет і харчування на вищому рівні. У вихідні ми ,зазвичай, подорожуємо(вже відвідали Мюнхен і маленькі містечка поблизу Емсінга,наступні вихідні плануємо поїхати в Нюрберг). Я дуже задоволена цією поїздкою і дуже вдячна Мавісті за таке літо і постійну підтримку)* Я жалію тільки про те, що час летить дуже швидко, тому моя порада:”Не гайте його, відкидайте всі страхи і беріть майбутнє у свої руки .”)😉

Ірина
26 Липня, 2019

Привіт всім!Був у Німеччині вже в друге через компанію “MAVISTA”.Хочу залишити свій відгук.Був неподалік міста Регенсбург.Працював у фермера на тракторі.Моя робота полягала в перевезенні продукції з поля до цеху.Робота не тяжка,але бажано знати німецьку мову. Умови проживання гарні,жили у двох в кімнаті. Зарплатню давали вчасно та як зазначено в договорі. Я вдячний компанії “MAVISTA”за гарну організацію і підтримку,за чітку роботу працівників.Отже всім рекомендую їхати через Мавісту ,це буде незабутній досвід для кожного!

Олег
22 Липня, 2019

Всім доброго дня, хотів би поділитись враженнями з поїздки на практику через компанію Mavista. Їду на практику уже не перший рік, дуже задоволений і тим що можна пройти практику, і тим що можна заробити не малу суму грошей. Уся організація продумана злагоджена і чітка. Приїхали у німеччину нас швидко забрали до місця проживання, за це велике дякую нашому провіднику Олексію. Були у колег і проблеми з здоров‘ям які швидко вирішувались завдяки допомозі Олексія
Робота в цілому не важка, працювали старанно, до роботи ходили 15 хвилин. Навіть не замітили як пройшли три місяці і вже час їхати додому.
Обидві мої поїздки мені дуже сподобались тим що все надійно продумано, і все це доступно для студентів. Дякую вам MAVISTA!!!

Ваня
20 Липня, 2019

Всім привіт, мене звати Віталій. Я студент 3 курсу аграрного університету. Мавіста виповнила мої моії і сподівання. Я вам дуже вдячний. Якщо хочете багато ємоцій від подорожі то не вагайтеся і пишіть, не бійтеся сто відсотків тут все на професіональному рівні. Заробити грошей не питання !? Та щей і як багато за такий короткий час нетяжкої роботи. Ви найкращі
Буду їхати цієї осені знову.)

Віталій
19 Липня, 2019

Цієї весни проходив виробничу практику в Німеччині. Взагалі кажучи, це безцінний досвід для будь якого студента. Набути професійний розвиток та знання. Побачити культурний та економічний розвиток Европи, до якого нам треба прагнути, та брати приклад. Для кожного студента, рекомендую скористатися цією нагодою, та відвідати Німеччину.

Олександр
19 Липня, 2019

Їздила 2 рази через цю компанію. Загалом, все сподобалося. Є свої плюси та свої мінуси.
Я працювала в містечку Трендельбург на позиції хаускіппінг та допомога в ресторані. Робота була відносно складною, але цікавою: нові знайомства, покращення німецької. До речі, німецьку все ж таки знати, на мою думку, бажано. Але знання англійської теж може бути достатньо. Перейду одразу до плюсів та мінусів.
Плюси:
– представники компанії досить гарно пояснюють все (особливо це стосується маршруту);
– майже завжди є адекватна комунікація між роботодавцем та працівниками, тобто студент має змогу дізнатися все, що цікавить.
– вакансії пояснені лаконічно;
– квитки компанія сама обирає, це впринципі спрощує життя студенту;
– вже на території Німеччини ніхто на призволяще не кидає, працівники допоможуть;
– коли ми опинилися з подругою в місті без можливого подальшого пересування до кінцевого місця призначення (невелике містечко), то компанія допомогла нам залишитись у готелі, перечекати, та тоді пояснювала як рухатися далі.
– компанія намагається підвбрати під студента якомога кращу вакансію, яка підходитиме йому чи їй
– в разі форс мажору, можна у вайбері зателефонувати навіть Олексію (один з працівників компанї Мавіста)
– пишуть та радять, що треба взяти з собою. Це дуже важливо
Мінуси:
– квитки до Німеччини обирають не дуже вигідні для студента; шукали з дівчатами квитки самостійно, аби глянути приблизну ціну і знайшли набагато дешевше. Але це радше вийняток з правила)
– мене дуже пізно попередили про виїзд. 31 травня сказали, що 1го червня їду. Це дуже гнітить, враховуючи те, що я не живу у Львові.

Насправді плюсів є ще багато, але важко їх перерахувати, коли вже приїжджаєш додому. Загалом, враження хороші. Звертатимуся ще до Мавісти, якщо буде бажання поїхати в Німеччину)

Анна
19 Липня, 2019

Вже три роки співпрацюю із командою професіоналів mavista)
І кожного разу я залишався задоволений роботою і вдячний дівчатам із мавісти за те,що вони дають молодим людям таку чудову можливість , поїхати на закордонну практику))

Назарій
19 Липня, 2019

Всім привіт. Хочу розповісти вам про свою поїздку в Німеччину. Я студент 2 курсу навчаюся у Львові за допомогою Мавісти в Німеччині вдруге. Приїхав сюди з групою студентів 24 людини. Знаходиться господарство поблизу міста Дрезден. Спочатку ми збирали полуницю приблизно місяць зараз збираємо малину. Оплата праці в нас від виробітку. Тобто в місяць я зможу тут заробити близько 1200-1600 євро. Спочатку робота здавалася дуже тяжка, але потім всі хотіли працювати більше і більше. Господарство знаходиться досить далеко від житла, тому кожен ранок нас відвозять машинами на роботу. Умови проживання досить хороші 4 людини в кімнаті, спільна кухня. В Німеччині дуже цікаво, ми часто їздимо в Дрезден гуляємо. Часто їздимо в магазин для цього нам дають машину. В кінці роботи плануємо поїхати в Прагу на екскурсію. Вцілому поїздкою дуже задоволений робота не найлегша але оплачується добре. Компанія Мавіста виконує всю свою роботу дуже добре завжди на зв’язку та готова допомогти з будь-якими питаннями.

Богдан
19 Липня, 2019

Добрий день. Нагода поїхати в Німеччину через студентську службу працевлаштування “Мавісту” випала мені на 3-му курсі, коли представники компанії завітали до нас в університет. Вони дуже відповідально відносилися до питання документів та зробили все чітко до запланованого часу. По прибуті в Німеччину нас зустрів куратор, та відвіз до гуртожитку. Умови проживання були гарні, на 12-13 чоловік ми мали 2 пральні машини, 2 душові (1 чоловіча, 1 жіноча, з трьома кабінками у кожній) , велику кухню в якій був посуд, 4 електрочайники та декілька електроплит. При вїзді в кімнатах було чисто й охайно, гуртожиток справно отоплювався (на дворі був лютий). На наступний день куратор відвів та познайомив нас з нашим робочим місцем, разом з начальником цеху вони провели нам екскурсію так розповіли основні наші завдання на робочий час. Працювали ми по 8 годин на день в сортувальних цехах поблизу міста Дрезден, нам було необхідно проводити сортування яблук стоячи на конвейері. Робота була не складною, трохи не звично було десь першу неділю, але потім ми влились в темп і весь наступний час робота була легкою справою. Вільний час ми проводили по різному, після роботи готували їсти, пили смачнюче німецьке пиво та відпочивали, а на вихідних вибиралися в місто, та дивились на Дрезден, його прекрасну архітектуру та місцеві шаурмешні (кебабниці). В цілому я залишився дуже задоволенний поїздкою, оскільки вона дала змогу, по перше- добре заробити, а по друге- подивитися на ту саму Європу, її побут та її людей. В ближайший час надіюсь знова поїхати у Німеччину і знову завдяки компанії Мавіста.

Данило
18 Липня, 2019

Вперше мені випала нагода поїхати на практику закордон завдяки компанії Mavista і я ні капельки не розчарувалась. Все організовано до найменших дрібниць, дуже приємні консультанти, які з радістю допомагають у всіх питаннях))) Вдячна @mavista_study за гарну ваканцію, де мала можливість познайомитись з чудовими людьми, здобути хороший досвід, побачити світ. Я досі переповнена емоціями від поїздки і часто охоплює ностальгія за тим часам. Їдьте – це реально незабутньо!

Софія
2 Травня, 2019

Їхала цієї зими на роботу в Баварію. Сервіс компанії сподобався, в складних ситуаціях завжди допомагали ☺️☺️. Умови праці просто чудові, привітний роботодавець та хороші співробітники 🤩. Також сподобалися подорожі, природа та нові враження 😋😀

Оксана
15 Березня, 2019

Дуже сподобалося з Вами співпрацювати. Сервіс та послуги найвищого рівня. Компанія надає повністю всю інформацію та підтримує контакт постійно. Також допомагає повністю оформити весь пакет документів, що набагато спрощує життя клієнтові. Щодо персоналу, то всі ввічливі та люб’язні, в будь-який момент готові допомогти. Все дуже якісно, тому раджу всім 100%!

Анна
11 Березня, 2019

Моя поїздка завершилася і я дуже нею задоволена. Отже, коротко про неї: я працювала в місті Ландсберг в Макдональдсі. Термін поїздки з 14 грудня до 1 березня. Суть роботи: обслуговування людей, прийом замовлень на касі та на драйві (для машин), складання замовлень, робота в залі, прибирання. Темп швидкий , але ти швидко до нього звикаєш. Умови проживання були дуже добрі, усе комфортно і затишно. Ми жили в приватному будинку. В період роботи їздили в Мюнхен, гуляли в центрі Ландсберга, дуже гарне місто, були на Amersee. Плюси: покращила свій рівень мови, побачила культуру Баварії, багато нових знайомств. Мінусів як таких не має. Компанія Мавіста допомогла в усьому: оформлення документів, замовлення квитків, зустріли і провели нас, дуже вдячна всім працівникам.

Vasylyna
4 Березня, 2019

Я зараз перебуваю в Німеччині, в прекрасному місті Гановер і працюю в одному з найкращих готелів міста. Неможливо передати свої враження словами. Люди які тут працюють просто насичують тебе позитивом, завжди усміхнені і готові в усьому допомогти. Ніхто і ніколи не робить різниці між корінними жителями Німеччини та нами “практикантами з України”. У вільний від роботи час ми маємо змогу подорожувати та пізнавати щось нове для себе. Можливо хтось подумає,що це все пафос, але ви спробуйте. Mavista вам в цьому з радістю допоможе😉

Тетяна
27 Лютого, 2019

З компанією Mavista їздила перший раз. Дуже задоволена поїздкою. Мені допомогли оформити документи, все дуже швидко та організовано. Під час перебування в Німеччині в мене була можливість багато подорожувати, а також підзаробити 💶. З Мавістою можна розраховувати на постійну допомогу та підтримку, починаючи від вибору вакансії і закінчуюючи супроводом вже в Німеччині. Тому всім рекомендую😊

Діана
22 Лютого, 2019

Цього року отримала можливість провести свої зимові канікули з користю в одному з найпрекрасніших місць Німеччини.
Я надзвичайно вдячна Вам Mavista за таку можливість і вашу люб’язність і комунікабельність ,ви надзвичайні .
Зараз можу сказати точно що я щаслива тому що потрапила в неймовірний колектив ,всі надзвичайно дружні та готові допомогти тобі в будь яку хвилину. А ще у вільний від роботи час я маю змогу подорожувати та досліджувати прекрасні куточки Німеччини .
Отже, без жодних сумнівів рекомендую Mavista❤

Олеся
3 Січня, 2019

Цієї осені мав змогу поїхати на роботу в Німеччину,завдяки допомозі Mavista. Хочу подякувати персоналу,який там працює,що допоміг мені оформити усі необхідні документи,а також незабутні подорожі та екскурсії. Дякую Mavista за гарно проведений час та нових друзів.

Коля
29 Грудня, 2018

Влітку їздили в Німеччину завдяки допомозі Мавісти. Що можу сказати про фірму, то це якісний сервіс найвищого рівня, персонал ввічливий та люб’язний, завжди готовий допомогти. Нам надали всю інформацію необхідну, допомогли оформити пакет документів. Щиро раджу всім звертатися тільки до них! Ми дуже вдячні Вам! Це було дійсно круто👍

Аня
20 Грудня, 2018

Цього літа їздив в Німеччину за допомогою компанії Мавіста. Дуже сподобалося заробив хороші гроші, відвідав цікаві міста. Рекомендую їхати тільки через компанію Мавіста.

Богдан
13 Грудня, 2018

Цього літа їздив на практику в Німеччину завдяки компанії “Мавіста”. Дуже задоволений, багато чого дізнався для себе нового. Впевнено можу сказати що це не остання поїздка.

Ігор
3 Грудня, 2018

Я дуже задовена поїздкою. Під час практики відвідали багато цікавих місць. Крім того набули самореалізацію і впевненість у власних силах; набуття знайомств, не тільки особистих, але й професійних, які можуть виявитися дуже корисними в майбутньому. Щодо умов проживання і заробітку, все задовільняло. Якщо ще випаде така нагода обов’язково поїду!

Таміла
26 Листопада, 2018

Я дуже задоволений поїздкою як на перший раз, було дуже класно і весело,не поганий досвід, не забутні враження і досить не поганий заробіток  для студента.Рекомендую вашу організацію, не варто боятися їхати в Німеччину, це взагалі  цікаві переживання, все організовано.Планую їхати ще в Німеччину.

Олександр
21 Листопада, 2018

Побував від компанії “Мавіста” за кордоном на практиці не раз. Враження від практики тільки позитивні. Це нові знайомства, досвід роботи, пізнання нової культури. Доводилося інколи попрацювати нелегко, але все знаходилось нові сили і мотивація до праці через хороші умови, винагороду, мікроклімат та хороших господарів. Вперше доволі вагався поїхати але все ж таки коли наважився, то до сих пір не жалію і дуже задоволений Вашою програмою. Однозначно рекомендую

Василь
18 Листопада, 2018

Я дуже задоволений поїздкою, це було незабутньо, цікаво і великий досвід для мене, тому що я вперше їхав за кордон. Вдячний Вам за надану можливість в такій поїздці !!! Ви робите добру і корисну справу для всіх студентів !!! Їхати до Німеччини зовсім не страшно, як це мені здавалося, а дуже навіть цікаво. Обов’язково варто спробувати!!! =)

Петро
14 Листопада, 2018

Цього літа випала нагода попрацювати за кордоном в Німеччині. За рекомендацією друзів обрав Мавісту як посередник працевлаштування. Неймовірні враження від поїздки, та ще й хороші гроші можна заробити. Всім рекомендую

Максим
14 Листопада, 2018

Не перший раз був за кордоном завдяки компанії Мавіста і дуже вдячний їм за організацію і підтримку в любій ситуації, а також рекомендую тим хто вагається, все на вищому рівні, немає ніяких проблем, як би не компанія Мавіста я сумніваюсь щоб побував в тих країнах і в таких визначних місцях) так що Рекомендую👆😊

Мартин
13 Листопада, 2018

Цього літа отримав змогу поїхати на роботу в Німеччину. В цьому мені допомогла Mavista. Робота була не важкою, платили досить добре, жили в хороших умовах , мали багато вільного часу , часто ходили грати футбол або їздили гуляти по Дрездені, також знайшов багато нових друзів. Час пройшов дуже скоро і не замітно. Звичайно скучаю за цими днями. Надіюсь отримаю ще змогу поїхати в Німеччину. Дякую Mavista за це чудове літо 😊

Юрій
13 Листопада, 2018

Мені з друзями довелось побувати за кордоном, де ми пройшли практику, побували у визначних місцях дрездена, і получили незабутні емоції та враження. І все це завдяки Mavista. Організація на вищому рівні, чітка робота працівників компанії, залишає про Mavista тільки хороші враження

Ваня
11 Листопада, 2018

Цього літа мені пощастило поїхати в Німеччину, в цьому мені допомогла Mavista. Загалом все було класно, ми жили у чудовому гуртожитку, з усіма умовами, навіть не очікував що все так добре буде з ним. Платили ми за нього 10 євро, але ця ціна цілком відповідала умовам і тому як ми заробляли. Робота для мене не була важкою, ми збирали черешні і вишні. Мали багато вільного часу, в 3 год ми вже були в гуртожитку, могли робити що хотіли. Часто ходили на міні поле, яке там було, можна було бігати скільки хочеш і коли захочеш. Також знайшов нових друзів з якими ще й досі регулярно спілкуюся. Отже всім рекомендую їхати, це буде незабутній досвід для кожного 😉

Тарас
10 Листопада, 2018

Минулого літа я з дівчиною з мого університету завдяки «Мавіста» познайомились з стоматологом, який запросив на практику. Ми були в кількох клініках, проводили стоматологічні маніпуляції, вчились, подорожували на вихідних. Були в Амстердамі та Берліні (безкоштовно;)). Жили в приймаючій сім‘ї, яка дуже добре до нас відносилась. Завели нові знайомства, набрались багато хороших вражень та великої мотивації на майбутнє))

Іра
10 Листопада, 2018

Все було класно. Особливо компанія. Дякую Мавіста за такий досвід та враження)

Олег
10 Листопада, 2018

Mavista це: Найкраща служба праце- влаштування, Найкращі вакансії за кордоном. Завдяки вам студенти мають можливість гарно підзаробити і подорожувати європою, а також отримують багато нових знайомств і емоцій. Всім рекомендую!!!

Володимир
10 Листопада, 2018

Привіт. Мав можливість перебувати 3 рази на практиці у Німеччині. Під час практики основне завдання працювати, набувати нових навиків, порівнювати способи ведення господарства. Ну і звичайно яка ж практика без відпочинку. Побував у двох частинах Німеччини …східна це міста Дрездені , Берліні, і західа околиці Мюнстера і прилеглих міст. Кожна практика породжує багато знайомства, і звичайно нових друзів… Перебуваючи закордоном потрібно всіма силами вчити і намагатися зрозуміти іноземну мову. Якщо є чітка мета з вивченням мови моя порада перш за все піти на курси щоб розуміти самі елементарні речі, принципи складання речень. Усім бажаю хорошого дня і не встрачайте час)))

Waßel
10 Листопада, 2018

Не перший раз користуюсь послугами Мавісти, завжди все організовано, продумано і злагоджено ,Мавіста це не тільки можливість побувати закордоном, але й можливість підзаробити не маленькі гроші, набратись хорошого досвіду і побачити світ! Рекомендую послуги цієї компанії!!! Завжди веселі і приємні працівники, які тебе проконсультують і підберуть тобі вакансію!

Іван
10 Листопада, 2018