Головна/Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

Нам важливо, щоб ви прийняли виважене рішення під час вибору наших послуг. Ми зібрали для вас чесні думки клієнтів MAVISTA - так ви зможете оцінити всі плюси та мінуси та знайдете відповіді на питання, що вас хвилюють.

  • Кількість оцінок: 34
Анастасія
Таких подорожей під час канікул, та ще й зимових, можна бажати усім без виключення 😍 Компанія Mavista відкрила для мене Німеччину, в яку я згодом не змогла не закохатися ♥️Архітектура, приємні люди, мелодійна мова (грубість – явний стереотип), цікаві місця, різдвяний ярмарок та святкування Нового Року у неперевершеному Мюнхені – все це гармонійно поєднувалося з роботою в McDonald’s 🍔у невеличкому місті Вайльхайм.
Напевно, всі мріють побачити інсайдер відомого фаст фуду 🍟 і мені з подругою в цьому пощастило. «На роботу як на свято» 💃🏻Саме в такому настрої проходив кожен робочий день. За це я дуже вдячна дружньому колективу та керівництву, яке не перенавантажувало нас роботою та нагороджувало достатньою кількістю вихідних та навіть відпусткою 😄Але, на зарплаті це ніяк не відзначилось, бо з таким легким графіком можна заробити кругленьку суму💶
Жили ми шикарно, у величезному затишному будинку (McHaus) 🏠з колегами з різних країн, а тепер вже й друзями, з якими і досі підтримуємо зв’язок💌
Компанія Mavista зробила нашу поїздку безпечною та неперевершеною. Окреме величезне дякую хочу сказати менеджеру Юлії, яка підтримувала нас протягом усього періоду, приймаючи по 10 дзвінків на день. Точно можу сказати, що це перша, але не остання наша співпраця ♥️♥️♥️
2023-01-27 16:34:20
Уляна
5
Досить класний курс для тих, хто хоче їхати на вакансії у готелі та ресторани! Багато потрібноï лексики,зрозуміле пояснення граматики+ закріплення, на уроках з викладачем. Раніше,я боялась німецької,але насправді,не все так страшно,як здається:)
2023-03-21 10:22:35
Андрій
5
Пройшов курс з англійської на рівень Pre-intermediate. Я дуже задоволений, бо викладачка змотивувала мене не закинути навчання, а реально вчити. Цікаво подавався матеріал, ми багато практикували англійську в групі, тому радий, що вдалось так гарно покращити свій рівень. Буду всім рекомендувати вашу мовну школу
2023-03-21 10:18:33
Уляна
4
Досить класний курс для тих, хто хоче їхати на вакансії у готелі та ресторани! Багато потрібноï лексики,зрозуміле пояснення граматики+ закріплення, на уроках з викладачем. Раніше,я боялась німецької,але насправді,не все так страшно,як здається:)
2023-02-15 15:13:23
Андрій
4
Пройшов курс з англійської на рівень Pre-intermediate. Я дуже задоволений, бо викладачка змотивувала мене не закинути навчання, а реально вчити. Цікаво подавався матеріал, ми багато практикували англійську в групі, тому радий, що вдалось так гарно покращити свій рівень. Буду всім рекомендувати вашу мовну школу.
2023-02-24 15:13:00
Павло
5
Привіт, хочу подякувати вам за курс, все було коротко, чітко і без води, уроки зрозумiлi навiть для такого як я))) Проходив базовий курс з англійської, чекатиму додаткових курсів від ваших викладачів.
2023-02-24 15:12:31
Марія
5
Добрий день, займалася на курсі для початківців у групі. Мені дуже сподобалось. Чітко і цікаво викладено матеріал у відеоуроках. З вчителем опрацьовували уроки і закріплювали матеріал. Німецьку мову до початку курсу не вчила. Зараз читаю, маю поняття у граматиці. Велике дякую Лілії, підготовує різні цiкавi завдання.
2023-02-24 15:12:05
Анастасія
Хочу подякувати Вам за гарну працю,турботу. Що допомагаєте у вирішенні будь-яких питань.
За ваше тепле спілкування)) що напротязі всього часу ,питаєте про роботу))
Найкращі менеджери❤️❤️дякую що ви завжди відповідаєте на всі питання які виникають. Є змога подорожувати❤️❤️Менеджери вакінсії 0366
12.07.22 НАЙКРАЩІ❤️❤️❤️😘😘😘
Хочеться подякувати менеджеру Діані,коли була підгововка до виїзду,вона завжди вчасно відповідала,сама писала і виявляла турботу щоб все пройшло добре,допомагала в оформлені документів,а також із менеджера 0366 вирішували питання які виникали❤️❤️
2023-01-27 16:33:51
Маргарита
Їхала через цю компанію та саме під кураторством менеджера Юлії вже другий раз. Цього разу ваканція- розсадник рослин. Якістю обслуговування задоволена на всі мої питання були відповіді, документи були зроблені за короткий час. Керівництво відноситься з розумінням до кожного працівника, проблем з комунікацією не виникає. Моя робота полягає в тому, щоб збирати замовлення поки їде лента з коробками. Складнощів з самою роботою не виникає, все встигаєш робити, ніхто не підгоняє. Єдиний мінус, це те, що цілий день на ногах, не сидиш. Живу я в будинку на -1 поверсі в кімнаті на 4 людей. На поверсі є все необхідне для життя: душ, пральна машин, раковина, кухня з приладдям, вбиральня. Вдячна компанії за те, що допомогли сюди потрапити в короткий термін.
2023-01-27 16:33:05
Діана
Дякую компанії Mavista за таку чудову вакансію і можливість подорожувати. Окремо хочу подякувати менеджеру Діані, яка відповідала мені на всі мої запитання. Вакансія просто чудова! Проживання і їда повністю безкоштовна. Роботодавці чудові, ставлення до нас також. Робота взагалі не важка. Проживаємо 1 в кімнаті, де і працюємо. Зарплатня вчасно, але сказали в будь-який момент можуть перевести в інший готель з такими самими умовами. Уніформу надав роботодавець.
Суть роботи просто слідкувати за чистотою, деякі дівчата працюють на барі.
Дякую гарно!
2023-01-27 16:32:36
Олександр
Працював з одногрупником на програмі 0048 Теплиці та виробничий цех. Робота для витривалих та емоційно стійких людей.
В цілому поїздкою залишився задоволений, розраховував на гірше чесно кажучи. (Хоча в Германії був не перший раз і розумію скільки там можна заробляти).
Робота не з легких, графік тяжкий, працювати потрібно багато.
Але якщо звикші до роботи і емоційно загартовані то все буде супер.
Розрахували нас згідно контракту, навіть отримали ми більше за гарну роботу.
Звісно як і на кожній роботі є свої нюанси, але до всього можна підлаштуватися.
Так є кращі варіанти робіт і легші але я залишився поїздкою задоволений і мої очікування справдилися.
Порада тим хто їде, якщо готові працювати по 12-15 годин на добу їдьте і не вагайтесь, заплатять згідно контракту, не обманять
Моя порада тим хто готовий гарно працювати, якісно і швидк, а не скиглити чи відбувати час на роботі – краще їхати на вакансії де платять за виробіток.
Співпраця з Менеджером Мирославою була легкою і приємною, провели і проконсультували від початку і до кінця моєї поїздки, все що обіцяли і розповідали відповідало реальності.
Дякую.
2023-01-27 16:32:13
Анна
Менеджер Мирослава дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Мені було працювати з Мирославою лише в радість. У мене це була перше поїздки до Німеччини, я задавала багато питань, але завжди отримувала відповідь. Я щаслива, що саме Мирослава допомагала мені зі збором документів❤ Неймовірно приємна та позитивна людина, яка може заспокоїти в кожній ситуації та допомогти з вирішенням💞 Менеджер Мирослава допомогла мені знайти роботу, де я відчувала себе щасливою, тому що колектив був найкращим🥰 Я неймовірно щаслива, що саме в такому місці працювала, і що саме так прекрасно відносилися, до мене там. Кожен мій колега завжди був привітним та неймовірно чуйним. Неймовірний професіоналізм на роботі колег, завжди допомагав мені. Люди обізнані в своїй справі на мільйон відсотків і допомагають порадами. Німецька мова теж не є проблемою, робота в полікультурній команді завжди мотивує вивчати нове, дізнаватися про інші культури та допомагати з вивченням мови.
2023-01-27 16:31:39
Андрій
Поехал я через компанию MAVISTA 4 раз и в этом все время мне помогает менеджер Диана❤️Отдельно ей благодарен за своевременные консультации.за максимально быстрее и точные ответы на мои вопросы и за простое человеческое понимание)))MAVISTA это наверное одна не с многих а может даже и одна единственная компания которая может предоставить вам работу котора вам по душе а не одну вакансию на которую вы поедете потому что не будет выбора)Сейчас на нахожусь на вакансии «0174 – Птичья Ферма».Вакансия отличная)Руководство тоже очень хорошее😉Работа не сложная и учитывая то что я не знаю немецкого а работаю только с немцами а они не знают английского то нет никаких проблем что бы объяснить друг другу что либо. Я тут работаю 60 дней без выходных с тем что можно брать выходной когда тебе нужно но в этом тут не кто не нуждается потому что с той работой которую выполняем мы особо и не устаём) Условия жилья достаточно хорошие.Все что надо для жизни присутствует и в хорошем состоянии.Душ,ванная,стиральная машина,вайфай(который есть так же везде на работе),холодильники,нормальная кухня и спальня,все это есть))В квартире тепло)Ну и ещё раз хочу сказать спасибо компании MAVISTA и Диане за предоставленную такую возможность по работать в удовольствие и с пользой☺️❤️
2023-01-24 08:47:04
Вікторія
Доброго дня!
Скористалась послугами Мавіста і вакансією 0299 «Розсадник рослин» я задоволена, менеджер Діана завжди була на зв’язку і є компетентна!
Робота не важка, ідеально для дівчини! Ставлення роботодавця теж чудове, іде на контакт і вирішує, по можливості, всі наші проблеми.
Графік у не сезон : 7:00-16:00 (дві перерви по 30 хв) з понеділка по п‘ятницю.
Рекомендації при поїздці на дану вакансію:
Бажано взяти теплий одяг, якщо їдете у холодну пору і зручне взуття (кросівки, наприклад, було б краще, якби на грубій підошві)
Карточку із коштами, щоб мати можливість купити квиток онлайн, якщо їдете із пересадками
Сім карточку із роумінгом (хоча б мінімальним)
Приблизно 300€ євро з собою на початок
Якщо є водійські права, то беріть із собою
2023-01-24 08:43:56
Рома
Доброго дня , хочу подякувати фірмі Мавіста за те що ви є , я нещодавно повернувся з вакансії 0230 Робота в розсаднику , і повністю задоволений цією поїздкою ❤️Дуже хороше ставлення роботодавця до працівників , чудова атмосфера на роботі , дуже хороші люди ) Робота часом важка но з хорошою компанією проходила незамітно , жильйо теж непогане , в кімнаті проживали по двоє , є хороша кухня , душ, і всі удобства . Якщо чесно взагалі не хотілося повертатися додому 😿 Надіюсь наступного разу потрапити на це місце . Як для першого разу виїзду за кордом мене все задовільнило , навіть більше ніж я розраховував . Всім буду рекомендувати вашу фірму . Ви СУПЕР ❤️
Окрема подяка менеджеру Мирославі за підтримку та турботу , якби не вона незнаю як чи потрапи в би на таку хорошу вакансію . І зарплатою я більш ніж задоволений . ДЯКУЮ 🥰
2023-01-23 15:30:49
Залиште ваш відгук

    Оцініть нашу роботу
    12345