fbpx Про нас
Головна/Про нас

Про нас

Наша команда
З маленького офісу, де два менеджери консультували клієнтів, Mavista переросла у велику компанію, де зараз працює понад 55 працівників! Головна наша місія - дати людям можливість гарно заробити, побачити світ і отримати тільки хороші враження та спогади від поїздки.
Цифри гарно описують результати нашої багаторічної роботи
10
Років активної
роботи
930
Перевірених
роботодавців
7450
Працевлаштованих та
задоволених клієнтів
14
Країн для
працевлаштування
Трохи історії
Мене звати Оксана Міллей
Засновниця компанії та головний мотиватор
Коли я навчалась в університеті, то двічі на літніх канікулах їздила в Німеччину на роботу за програмою ZAV. Мені дуже сподобалась Європа, але досвід співпраці з фірмою, яка мене туди відправила, залишав бажати кращого. Компаній, які б на той час якісно надавали послуги роботи за кордоном, не було. Тому, коли я повернулась додому, вирішила розпочати власну справу в цій сфері, де б вдалось втілити весь досвід моїх поїздок та надавати класний сервіс і підтримку українцям за кордоном.
Що відрізняє нас
від конкурентів?
Компанія побудована на особистому досвіді керівника
Власниця компанії Оксана Міллей пройшла весь шлях, який долає наш клієнт, самостійно і з власного досвіду знає, що потрібно, аби він залишився задоволений співпрацею.
Індивідуальний підхід до кожного
Ми прагнемо, щоб клієнт, який звертається до нас, був задоволений на всі 100 % і рекомендував нас своїм друзям та знайомим. Тому індивідуально працюємо з кожним, враховуємо всі побажання щодо умов, заробітної плати та стараємось зробити так, аби процес співпраці був максимально зрозумілим та комфортним для всіх, хто обирає нашу компанію.
Наявність ліцензій
Кожен клієнт має договір з нами та роботодавцем, а нашу професійність підтверджує наявність ліцензії, що дозволяє надавати такі послуги.
ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЛІЦЕНЗІЄЮ
Окупність
Обираючи нас, ви відіб’єте вкладені кошти в програму приблизно за 10 днів. Все решта - Ваші зароблені кошти.